Shaoxing Global Chemical Fiber

Shaoxing Global Chemical Co. Ltd. Çin'de yılların deneyimine sahip olan başlıca iplik üreticilerindendir. Üstün kalite kontrolü ve ürün geliştirmesiyle bilinir.
Ana ekipmanları Almanya ve Japonya menşelidir. Firma aynı zamanda tüm üretim sürecinin bilimsel kalite kontrol tarafından garanti edildiği, yüksek verimli, tekstürize edilmiş, çekimli ve örme iplik üretimi yapan gelişmiş bir üretim hattına sahiptir. Firmamızın yıllık 20.000 ton çekim ipliği, 2000 ton tekstürüze iplik, 300 ton çekimli iplik, 800 ton örme kumaş, 500.000 parça giysi üretimi kapasitesi vardır.

Ana ürünleri diferansiyel, fonksiyonel ve boyalı polyester iplik, polyester/ naylon konjuge iplik, deniz- ada tipi mikrofilament iplik, katyonik boyanabilir mikrofilament iplik vb. bunların yanı sıra anti bakteriyel iplik, alevlenmeyi geciktirici iplik, nemi ayarlayıcı iplik, bambu ipliği birkaç yerli ve yabancı şirketlerle birlikte geliştirerek uluslar arası piyasaya sürmüştür.
DuPont™ nin bir lisansı olarak Sorona Polimer ile yapılan PTT (Triextra) elyaf ve kumaşı üretmek için şirket her zaman yenilikçi, en iyi kalitede ürünler oluşturma yönünde elinden geleni yaparak gelecek için daha gelişmiş bir sentetik iplik üretim seviyesi ve daha fazla modaya uygun bir kültürü bas almaktadır.